OZ velkoobchodu se zaměřením TZB - Teplice

Společnost MARO s.r.o., obchod a projekce, je odborný velkoobchod v oblasti sortimentu topení, plyn, voda, sanitární technika a keramika, inženýrské sítě. Krom velkoobchodního prodeje disponuje koupelnovými studii, čímž se zaměřuje také na dodávky koupelnového vybavení, včetně 3D návrhů.“

Máte obchodního ducha, výborné komunikační dovednosti, tah na branku? Pak by Vás mohla zaujmout naše nabídka na volnou pozici obchodní zástupce.

Na pobočku v Teplicích hledáme kolegu/kolegyni na pozici obchodní zástupce.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Vyhledávání nových zákazníků
  • Pomoc zákazníkům najít nejlepší řešení z naší nabídky
  • Zpracování nabídek
  • Akvizice u stávajících zákazníků
  • Spolupráce na projektech s projektovým oddělením

Co od Vás očekáváme?

  • Praxe nebo vzdělání v oboru TZB
  • Samostatnost, flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
  • Příjemné vystupování a komunikativnost
  • Odpovědnost, samostatnost
  • Dobrá znalost práce na PC , MS Word, MS Excel
  • Řidičský průkaz sk.B - aktivní řidič

Co Vám nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Průběžné vzdělávání v oboru
  • Zaškolení na pozici ihned po nástupu
  • Motivující platové ohodnocení
  • Sick day
  • Závodní stravování
  • Mobilní telefon + notebook
  • Firemní akce
  • Možnost občasné práce z domova

Termín nástupu: možný ihned

V případě zájmu nám prosím zašlete CV. Pokud bude vyhovovat požadované pozici, budeme Vás kontaktovat a rádi se s Vámi osobně setkáme.

Firma: MARO s. r. o. , obchod a projekce

Kontakt: Vlasta RYCHTEROVÁ
Chrudimská 2811
530 02 Pardubice

Telefon: 777 466 551

Místo práce: Teplice

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 20000 - 40000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé